Medytacja – Opanuj przytłoczenie

„Przytłoczenie przychodzi wtedy, kiedy myślisz, że musisz rozwiązać wszystko w jednym momencie. Zatrzymaj się, weź głęboki wdech, dasz sobie radę. Po prostu myśl o jednej rzeczy na raz.” Karen Salmansohn

Praktyka medytacji na poczucie przytłoczenia pomaga uspokoić umysł i ciało, kiedy czujesz, że zbyt dużo się w Tobie dzieje. Ta medytacja pozwala na uwolnienie się od natłoku nawracających i natrętnych myśli, uspokojenie i odzyskanie kontroli nad emocjami, właśnie wtedy kiedy czujesz, że więcej nie dasz rady w danym momencie unieść. Wystarczy 7 minut, aby ciało się uspokoiło, oddech wyrównał, a umysł odzyskał kontrolę i odpoczął.

Prowadzona medytacja uważności, czyli mindfulness, jest odpowiednia dla wszystkich – zarówno dla stawiających swoje pierwsze kroki w uważnym życiu i relacjach, jak i dla zaawansowanych, którzy potrafią być ze sobą i z innymi, tu i teraz, przez dłuższy czas.

Mam nadzieję, że ta medytacja pomoże Ci poradzić sobie w chwilach, kiedy czujesz, że wszystko Cię przytłacza, kiedy emocje biorą górę i myślisz, że nie masz już na nic siły i nad niczym kontroli 🖤 Dzięki niej odzyskasz spokój i będziesz w stanie spojrzeć na wszystko ze spokojną głową.

Jeśli podoba Ci się ta medytacja, daj kciuka w górę – dzięki temu będę wiedziała, że to co robię, jest dla kogoś cenne. Możesz też subskrybować kanał na YouTube, aby być na bieżąco z nowymi nagraniami 🎤

A teraz zapraszam Cię do wspólnej medytacji, daj się poprowadzić mojemu głosowi i relaksującej muzyce w tle ♬ Do usłyszenia wkrótce!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Website Built with WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: