Konsultacje, czyli rozmowy

„Życie wymaga ciągłej pracy i nakładu energii. Nie jest to praca skierowana na zewnątrz, lecz przede wszystkim praca nad sobą, nad obrazem samego siebie, nad charakterem, uczuciami i emocjami.”

Wiktor Osiatyński

Konsultacje to przede wszystkim rozmowy. O czym? O tym, o czym potrzebujesz.

Na taką rozmowę przeznaczamy jednorazowo 50 minut, aby była wystarczająco długa, by dać Ci pierwsze wsparcie, potrzebne na dany moment wskazówki i ewentualne zaplanowanie dalszych działań. Ale by nie pochłaniała zbyt dużo czasu z danego dnia.

Rozmowa może być jednorazowa albo może przerodzić się w dłuższą współpracę. Z jednorazowego spotkania warto skorzystać w przypadku jakiegokolwiek problemu, z którym ciężko jest samemu sobie poradzić i wtedy na ona celu doraźną pomoc, rekomendację działań poprawiających sytuację i samopoczucie. Dłuższa współpraca i regularne spotkania mają na celu wprowadzenie stałych i korzystnych zmian w różnych obszarach – mogą dotyczyć zarówno sfery prywatnej, rodzinnej, jak i zawodowej, a także planowania rozwoju czy osiągania życiowych celów. Spotkania mają wtedy na celu głębsze przyjrzenie się danym obszarom, poznanie siebie i swoich potrzeb, a następnie wypracowanie konstruktywnych działań pomagających w poprawie jakości życia i samopoczucia.

Jak wyglądają rozmowy?

Rozmowy odbywają się wirtualnie na platformie wideo lub audio. Poniżej znajduje się formularz poprzez który możesz wysłać zapytanie o rozmowę. Na podany adres email zostanie wysłana proponowana data i godzina spotkania wraz z kolejnymi krokami.

%d blogerów lubi to: