Konsultacje

„Życie wymaga ciągłej pracy i nakładu energii. Nie jest to praca skierowana na zewnątrz, lecz przede wszystkim praca nad sobą, nad obrazem samego siebie, nad charakterem, uczuciami i emocjami.”

Wiktor Osiatyński

Konsultacja psychologiczna trwa 50 minut. Pierwsze spotkanie ma na celu udzielenie doraźnego wsparcia i jednorazowej porady, potrzebnych na dany moment wskazówek i informacji, a także ewentualne zaplanowanie dalszych działań.

Po pierwszej konsultacji może pojawić się potrzeba kolejnych. Dłuższa współpraca ma na celu wypracowanie korzystnych zmian w różnych obszarach – mogą dotyczyć zarówno sfery indywidualnej i rodzinnej czy rodzicielskiej, jak i planowania rozwoju osobistego czy osiągania życiowych celów. Spotkania mają wtedy na celu głębsze przyjrzenie się konkretnym obszarom, poznanie siebie i swoich potrzeb, a także wypracowanie konstruktywnych działań pomagających długofalowo w poprawie jakości życia i samopoczucia.

Jak wyglądają konsultacje?

Konsultacje odbywają się online na platformie Zoom i trwają 50 minut. Poniżej znajduje się formularz poprzez który możesz wysłać zapytanie o termin lub o inne szczegóły.

Website Built with WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: