Poznajmy się

Kim jestem?

Nazywam się Anna Górska. Jestem dyplomowaną psycholożką oraz nauczycielką uważności w trakcie kształcenia w Mindfulness Association UK. Ukończyłam kurs Życia Opartego na Uważności (MBLC), a następnie akredytowany kurs nauczania uważności pierwszego stopnia.

Od kilku lat buduję markę Uważna, aby propagować styl życia oparty na uważności. Dzielę się wiedzą, doświadczeniem, przemyśleniami oraz wszystkim, co myślę, że może być przydatne na ścieżce ku świadomemu i pełnemu życiu. Chciałabym, aby każda osoba mogła z tego skorzystać, jeśli tylko czuje, że to właściwa droga.


Czym jest dla mnie uważność?

To mój sposób na życie w zgodzie ze sobą. Moja uważność jest drogą do zauważenia wszystkiego co się we mnie i wokół mnie dzieje, ze zrozumieniem, z akceptacją, z życzliwością i z miłością dla siebie samej, dla innych i dla świata.

Każda osoba może mieć inną praktykę uważności, swoją drogę do przebycia, we własnym tempie. Moja jest dość wyboista i kręta, zdecydowanie nie jest idealna. Jednak właśnie w takim momencie mojego życia zaczęłam praktykę i to właśnie ona pomogła mi podnieść się po traumatycznych przeżyciach i pomaga nadal w stawianiu czoła ich następstwom.

Jakakolwiek będzie Twoja droga zachęcam do tej podróży, gdyż naprawdę warto.


Co robię na codzień?

Poza blogowaniem i nagrywaniem medytacji w codziennej pracy zajmuję się inspirowaniem ludzi do uczenia się, realizowania planów i wykorzystywania ich pełnego potencjału. Staram się żyć tak, jak mówię o życiu innym. Uwielbiam długie piesze wędrówki na łonie natury. Jestem też niestrudzoną ratowniczką roślin z półek ogrodniczych supermarketów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Website Built with WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: