O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem, trenerką rozwoju osobistego oraz mentorką umiejętności miękkich. Moje główne obszary zainteresowań i specjalizacji to rozwój osobisty, budowanie odporności psychicznej i pewności siebie, radzenie sobie ze stresem i lękiem, szerokopojęta psychologia rodziny oraz rozwoju na każdym etapie życia. Posiadam doświadczenie w pracy z biznesem w działach HR oraz rozwoju i edukacji, a także w gabinetach psychologicznych w pracy terapeutycznej z dziećmi i dorosłymi. 

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie SWPS w Sopocie, a doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi w placówkach terapeutycznych oraz z dorosłymi wspierając ich w poprawie dobrostanu psychicznego na różnych płaszczyznach. Od 2019 roku podążam ścieżką certyfikacyjną nauczyciela uważności MBLC („Życie oparte na uważności”) akredytowaną przez Mindfulness Association (UK). Dodatkowo swoją wiedzę i umiejętności poszerzam biorąc udział w specjalistycznych kursach i szkoleniach, a także zapoznając się z najnowszymi publikacjami naukowymi oraz literaturą.

Na co dzień łączę pracę kliniczną jako psycholog rodzinny z pracą w biznesie jako trenerka rozwoju kompetencji osobistych i menadżerskich. W pracy korzystam z różnych narzędzi i metod integrując podejścia kilku nurtów terapeutycznych, m.in. poznawczo – behawioralnego zmierzając w kierunku III fali (ACT – terapia akceptacji i zaangażowania), dialektyczno – behawioralnego, systemowego, a także terapii opartej na uważności.

Moich klientów zawsze traktuję podmiotowo, a każda konsultacja i terapia psychologiczna jest dobrana do indywidualnych potrzeb. Pomagam klientom, w tym aby:

… było im lżej na sercu i znaleźli ukojenie w rozmowie.
… szli przez życie lepiej radząc sobie z emocjami czy stresem.
… nabyli niezbędne w życiu umiejętności i byli silni psychicznie.
… byli pewniejsi siebie i rozwijali mocne strony.
… realizowali swoje pasje i plany, a także budowali zdrowe nawyki.
… rozumieli lepiej siebie, partnera, dziecko i innych ludzi.
… byli częściej uśmiechnięci i myśleli pozytywniej!

W wolnej chwili propaguję wiedzę psychologicznej oraz uważny styl życia tutaj na blogu oraz na profilu na Facebooku. Ponadto uwielbiam podróże i sadzę mnóstwo roślin dążąc do spełnienia marzenia o posiadaniu domowej dżungli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: