Poznajmy się

Kim jestem?

Nazywam się Anna Górska. Jestem dyplomowaną psycholożką oraz nauczycielką uważności w trakcie kształcenia w Mindfulness Association UK. Ukończyłam kurs Życia Opartego na Uważności (MBLC), a następnie akredytowany kurs nauczania uważności pierwszego stopnia.

Od kilku lat buduję markę Uważna. Dzielę się wiedzą, doświadczeniem, przemyśleniami oraz wszystkim, co myślę, że może być przydatne na ścieżce ku świadomemu i pełnemu życiu. Chciałabym, aby każda osoba mogła z tego skorzystać, jeśli tylko czuje, że to właściwa droga.


Czym jest dla mnie uważność?

To mój sposób na życie w zgodzie ze sobą. Moja uważność jest drogą do zauważenia wszystkiego co się we mnie i wokół mnie dzieje, ze zrozumieniem, z akceptacją, z życzliwością i z miłością dla siebie samej, dla innych i dla świata.

Każda osoba może mieć inną praktykę uważności, swoją drogę do przebycia, we własnym tempie. Moja była i czasem nadal jest dość wyboista i kręta, zdecydowanie nie idealna. W takim też trudnym momencie mojego życia zaczęłam praktykę i to właśnie ona pomogła mi podnieść się po ciężkich przeżyciach. I pomaga nadal w stawianiu czoła ich następstwom.


Co robię na codzień?

Poza blogowaniem i nagrywaniem medytacji w codziennej pracy zajmuję się inspirowaniem ludzi do uczenia się, realizowania planów i wykorzystywania ich pełnego potencjału. Staram się żyć tak, jak mówię o życiu innym. Uwielbiam długie piesze wędrówki na łonie natury. Jestem też niestrudzoną ratowniczką roślin z półek ogrodniczych supermarketów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Website Built with WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: