Ścieżka spokoju

Ścieżka Spokoju to darmowy 7 dniowy podstawowy Kurs Medytacji Mindfulness oraz Uważnego Życia. Stawiając 7 kroków, 1 każdego dnia, dowiesz się na czym polega uważność, jak można ją praktykować, jak może wpływać ona na Twój umysł i ciało, a także na Twoją relację z sobą samym, innymi ludźmi oraz światem.

Dla kogo jest ten kurs? Dla wszystkich osób, które chcą zbliżyć się do siebie i swojego ciała, nauczyć się uspokajać umysł i reagować w bardziej adekwatny sposób w trudnych czy stresujących sytuacjach, móc cieszyć się dobrymi rzeczami w życiu, nawet jeśli są bardzo drobne na pierwszy rzut oka. Jeśli jednak przeżywasz bardzo trudne chwile, cierpisz na zdiagnozowane zaburzenia psychiczne albo jesteś po przejściu traumatycznego wydarzenia skorzystaj z pomocy psychologa lub psychoterapeuty i skonsultuj się w kwestii wprowadzania medytacji mindfulness do twoich narzędzi pomagania sobie.

Kurs składa się z 7 nagrań audio oraz 7 kart uważnej refleksji, których możesz używać, aby zgłębić swoją praktykę nieco bardziej. Dostępne są one w dwóch wersjach – kolorowej jeśli lubisz takie wydanie oraz uproszczonej, w kolorach szarości do łatwiejszego wydruku.

Pamiętaj, że w trakcie kursu nie musisz się nigdzie spieszyć, nie musisz niczego osiągnąć. Nie musisz też oceniać swojego postępu czy tego jak Ci poszła dana praktyka medytacyjna. Najważniejsze, że tu jesteś i ruszasz powoli ścieżką, krok za krokiem, do spokojnego, przejrzystego i radosnego życia!

Website Built with WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: