Medytacja – Rozwijaj życzliwość

„Zawsze bądź uważny na życzliwość, a nie na szukanie wad u innych.” Guatama Budha

Praktyka medytacji rozwijania życzliwości pozwoli Ci bardziej zwrócić uwagę na drobne akty życzliwości w Twoim życiu. Zarówno te, które wysyłasz w kierunku innych ludzi, jak i te, które od nich otrzymujesz. Z każdym dniem, nawet kiedy nie będziesz praktykować, będziesz zauważać więcej życzliwości, a to sprawi, że w Twoim życiu zagości więcej spokoju i szczęścia ✥ W ciągu niecałych 20 minut przekonasz się, że pomimo tego, że czasem nie widzimy dobrych momentów w naszym życiu, one tam są – wystarczy je zauważyć!

Prowadzona medytacja uważności, czyli mindfulness, to praktyka odpowiednia dla wszystkich – zarówno dla stawiających swoje pierwsze kroki w uważnym życiu i relacjach, jak i dla zaawansowanych, którzy potrafią być ze sobą i z innymi, tu i teraz, przez dłuższy czas.

Mam nadzieję, że ta medytacja będzie dla Ciebie wzmacniającym doświadczeniem – pełnym ciepła oraz poczucia szczęścia. Wracaj do niej w każdym momencie kiedy potrzebujesz! 🖤

Jeśli podoba Ci się ta medytacja, dodaj polubienie lub komentarz – dzięki temu będę wiedziała, że to co robię, jest dla kogoś cenne. Możesz też subskrybować mój kanał na YouTube, aby być na bieżąco z nowymi nagraniami 🎤

A teraz zapraszam Cię do wspólnej medytacji uważności, daj się poprowadzić mojemu głosowi i pięknej muzyce w tle ♬ Do usłyszenia niebawem!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Website Built with WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: